Aanmelden nieuwsbrief !
Wilt u ook op de hoogte blijven van het laatste nieuws van White Earth Indian Arts & Crafts ? Meld u zich dan geheel vrijblijvend aan voor onze nieuwsbrief ! Klik op deze link om u aan te melden !Workshop "Maak je eigen "Incense" van Biologische kruiden
Workshop "Maak je eigen Incense"

Op Zaterdag 11 Februari 2012 organiseren we, na groot succes, voor de 2e keer de workshop "Maak je eigen Incense" waarbij je leert over de werking, herkomst en gebruik van verschillende kruiden,resins, gums, specerijen, essentiële oliën en geur hout. Ook Smudge sticks komen aan de orde als ook losse kruiden en kruidenmixen, je eigen sticks en cones maken en natuurlijk ontbreken recepten niet tijdens deze workshop.
Altijd al graag willen weten hoe je zelf je biologische en zuivere incense of wierrook kunt maken of samen stellen?
altijd al iets meer willen weten of kruiden, Resins , Gums etc die gebruikt worden in diverse Culturen en waarom en welke krachten deze hebben?
Tijdens deze workshop ga je na een gedeelte theorie, zelf aan de slag met 8 verschillende biologische kruiden.
Je ontvangt een handout met informatie, zodat je ook thuis nog eens op je gemak kunt experimenteren.
PRAKTISCHE INFORMATIE:
Datum: Zaterdag 11 Februari 2012
Tijd: van 13.00u tot 17.00u
Locatie: WHITE EARTH, Wallenweg 1, 6006 SE Tungelroy, Weert.
Prijs: € 85,00 p.p. inclusief zelf maak pakketje van 8 biologische kruiden, informatie handout, vijzel.
Aanmelden: vóór 6 februari via email of telefonisch 06-51404102










